duvar kağıdını uygulamak için malzemeler

Duvar kağıdı ne zaman seçilmeli

Duvar kağıdı ne zaman seçilmeli

Değerli müşterilerimiz antalya içerisinde duvar kağıdı ürünlerimizi birebir aynı kalitede olan ürünlerin kataloglarından seçebilirsiniz.
Dilerseniz mağazamızı ziyaret ederek hem bir çayımızı kahvemizi içebilir hemde istediğiniz ürünler için çeşitli kataloglara bakma imkanı bulabilirsiniz.Siz seçiminizi yaptıkdan sonra ücretsiz keşif için ustalarımız ev yada iş yerlerlerinize geleceklerdir.

Önce duvar kağıdını seçmenizi tavsiye etmekteyiz.Çünkü duvar kağıtlarında desen payı diye tabir edilen,yan yana gelen kağıdın desenlerini birleştirmek için mecburen fire vermektedir.Kimi kağıtlarda bu fire 64 cm olurken kimilerinde 24 cm ve kimi atlatmalı olarak tabir edilen kağıtlarda ise 64 + 32 gibi ölçülerde desen birleştirme payı bulunmaktadır.

Bu sebep’den ilk önce istediğiniz modeli seçmelisiniz ve hesaplamalar bu model üzerinden yapılmalı.Uygulama sırasında yetmemezlik yada artma gibi sorunlar yaşamamak adına sizlere bunu tavsiye etmekteyiz.

İthal duvar kağıtlarında seçmiş olduğunuz ürünün teslim süresi 3 ila 7 gün arasında olmakla beraber bu süre kısalabilir yada uzaya bilir.
Yerli duvar kağıdı ürünlermizde ise teslim süresi 1 ila 3 gün arasında değişmektedir.

Uygulama işlermizde teslim sözleşmesi ile işlerinizi sizlere teslim ediyoruz.Ve böylelikle bir sorun olduğu zaman ustalarımızda bulunan imzalamanız için size sunulan sözleşmeyi imzalamayıp,doğrudan firmaya bildirerek sorununuz yada memnuniyetsizliğinizin çözümünü en kısa sürede çözmekteyiz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Antalya duvar kağıdı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir